Ochrona osobista VIP-Serwis

bodyguard1


Ochrona osobista VIP-SECURITY SYSTEM  ...

W dobie wzrastającego zagrożenia oraz wzmożonej zuchwałości przestępców coraz większe staje się zapotrzebowanie na usługi ochrony osobistej. Nasza firma zapewnia bezpieczeństwo osobom publicznym i prywatnym (np. przedsiębiorcom), a także ich rodzinie i bliskim, oraz gwarantuje im pełną nietykalność.

Dyskrecja i doświadczenie przede wszystkim...

W firmie SYSTEM SECURITY ochroną osobistą zajmują się wyłącznie doświadczeni i sprawdzeni pracownicy ochrony. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo oraz całkowitą dyskrecję i komfort. Wszyscy posiadają specjalistyczne wyszkolenie - IBO . Charakteryzują się także wysoką kulturą osobistą, sprawnością fizyczną i umiejętnością zachowania się w każdej sytuacji.

Wyposażenie jest bardzo ważne...

Wyposażamy pracowników w niezawodny, najwyższej jakości sprzęt spełniający najwyższe normy przyjęte przez formacje specjalne. Standardem w naszej firmie jest to, że inne środki bojowe, tj. osłony balistyczne, łączność bezprzewodowa i ubiór, są ściśle dostosowane do wymogów konkretnego kontraktu.

Zasady współpracy...

Współpracę z każdym Klientem rozpoczynamy od szczegółowej analizy potencjalnych zagrożeń oraz zebrania niezbędnych informacji na temat konkretnej osoby. Tylko takie działania pozwalają kompleksowo opracować właściwe i niezbędne "procedury operacyjne". Bezwzględnie wymagamy ścisłej współpracy ze strony klienta i dostosowania się do naszych procedur bezpieczeństwa. W zamian oferujemy chronionej osobie maksimum spokoju oraz prywatności. Doświadczenie i dyskrecja naszych pracowników ochrony sprawia, że Klienci czują się bezpiecznie nie zwracając uwagi na ich stałą obecność.

Portale społecznościowe

Back to Top