Systemy antynapadowe

pilot napadowyZnalezione obrazy dla zapytania piloty anty napadowe  Znalezione obrazy dla zapytania piloty anty napadoweZnalezione obrazy dla zapytania piloty anty napadowe

 

 

Systemy antynapadowe Oferowane przez nas urządzenie dedykowane jest dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo. Po wciśnięciu przycisku radiolinia podłączona do urządzenia nadawczego emituje cichy alarm do stacji monitorowania firmy System o nazwie "NAPAD".W związku z tym, iż jest to sygnał świadczący o zagrożeniu zdrowia lub życia, operator naszej stacji monitorowania wysyła natychmiast patrol znajdujący się najbliżej Państwa obiektu w celu weryfikacji zasadności alarmu. W uzasadnionych przypadkach powiadamiana jest również Policja, Staż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe lub inne służby.


Ponadto przycisk lub pilot anty-napadowy przeznaczony jest do montażu w miejscach zagrożonych napadem, takich jak stanowiska kasowe, kantory, stoiska jubilerskie, banki, sklepy, itp.


Urządzenie jest małych rozmiarów co zapewnia łatwość w przenoszeniu oraz wysoką ergonomie pracy z urządzeniem.
W ostatnim czasie często dodatkowym elementem do systemu alarmu włamania jest właśnie system anty-napadowy, zrealizowany w formie pilota lub ukrytego przycisku alarmowego który w sytuacji zagrożenia może być bardzo pomocny!

Portale społecznościowe

Back to Top