Telewizja dozorowa

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania zestaw kamerSystemy telewizji przemysłowej  w dzisiejszych czasach są obowiązkowe w niektórych obiektach użyteczności publicznej. Są też doskonałym uzupełnieniem systemów alarmowych a niekiedy są  stosowane zamiast alarmu ..

Tak jak w każdej dziedzinie którą się zajmujemy oferujemy kompletne rozwiązania w zakresie telewizji przemysłowej dla domu , obiektów biurowych i przemysłowych oraz publicznych (np: stadiony, dworce, hale widowiskowe) , to znaczy  projektowania, montażu i konserwacji systemów telewizji przemysłowej CCTV.

 

 

 
Znalezione obrazy dla zapytania aplikacja mobilna NOVUS DO PODGLĄDU KAMERGdy czujesz się zagrożony, obawiasz się kradzieży w firmie, domku letniskowym, obawiasz się o bezpieczeństwo swoich bliskich kiedy Ty jesteś w pracy skontaktuj się z nami . My zainstalujemy odpowiedni system kamer na który będziesz miał podgląd przez komputer, laptopa czy telefon komórkowy z dowolnie wybranego miejsca na świecie.
 

 


Montaż telewizji dozorowej z systemem cyfrowego zapisu, otworzy Państwu nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w Państwa firmie lub domu oraz podwyższy poziom bezpieczeństwa Państwa mienia.
 

Systemy telewizji które oferujemy możemy podzielić na dwie grupy:

 

  • Znalezione obrazy dla zapytania kamerySystemy analogowe - tutaj stosowane są cyfrowe rejestratory ale obraz z kamer jest dostarczany sygnałem analogowym a co za tym idzie to mniejsza rozdzielczość .
 
 
  • Znalezione obrazy dla zapytania kamerySystemy telewizji IP - w tym przypadku sygnał wideo przesyłany jest do rejestratora przez sieć LAN lub internet natomiast sam rejestrator jest  zaawansowanym  urządzeniem przypominającym w budowie macierz dyskową .
 

Obie grupy sprzętu różni przede wszystkim  jakość rejestrowanego obrazu  ( nie wnikając w szczegóły techniczne) a także dzieli je ogromna przepaść cenowa.
 
kam ahd 1
Alternatywą jakości i ceny jest System AHD (Analog High Definition) to nowa technologia przesyłania obrazu wysokiej rozdzielczości HD poprzez kabel koncentryczny lub skrętkę komputerową. Technologia opatentowana przez firmę Nextchip pozwala na przesył obrazu w jakości HD na odległość do 500 metrów bez użycia dodatkowych wzmacniaczy sygnału. Obecnie rozwiązania AHD pozwalają na uzyskanie obrazu w jakości/rozdzielczości 2MPIX 1920x1080p(AHD 2.0), 1200TVL (analog).
 
Znalezione obrazy dla zapytania kamery miniaturoweW swojej ofercie posiadamy również miniaturowe kamery, które są idealnym narzędziem służącym do dyskretnej obserwacji. Mini kamery kamuflowane w brelokach, pilotach samochodowych, zapalniczkach, wieszakach czy też zegarkach cyfrowych i budzikach to urządzenia, z którymi mamy styczność, na co dzień, przez co nie wzbudzają niczyich podejrzeń. Profesjonalny kamuflaż sprawia, iż Znalezione obrazy dla zapytania kamery miniaturoweurządzenia tego typu cieszą się coraz większą popularnością wśród wielu rodziców oraz przedsiębiorców chcących w niezauważalny sposób monitorować swoje biura i mieszkania.
     
 
Specjalistyczne kamery do pracy w trudnych i bardzo trudnych warunkach, przy minimalnym oświetleniu, do zastosowań astronomicznych, mikroskopowych, specjalistycznych CCTV.

Znalezione obrazy dla zapytania Specjalistyczne kamery do pracy w trudnych i bardzo trudnych warunkach

                  Znalezione obrazy dla zapytania Specjalistyczne kamery do pracy w trudnych i bardzo trudnych warunkach                                    Znalezione obrazy dla zapytania Specjalistyczne kamery do pracy w trudnych i bardzo trudnych warunkach

Portale społecznościowe

Back to Top