Przejdź do treści

System Security

ZAUFANA AGENCJA OCHRONY

MONITORING ALARMÓW jest dla Ciebie jeśli...

…chcesz mieć pewność, że na sygnał alarmowy z Twojego domu / firmy wysłany zostanie patrol interwencyjny

…chcesz mieć dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, wiedząc, że możesz zadzwonić na naszą bazę monitorowania o każdej porze i poprosić o szybką pomoc

…zależy Ci na zaufanej ochronie, której będziesz mógł powierzyć swój dobytek, gdy wyjeżdżasz do pracy lub na urlop

Monitoring obiektów z interwencją patroli

Jesteśmy lokalną firmą ochroniarską działającą na terenie gmin KOCMYRZÓW-LUBORZYCA, PROSZOWICE, MICHAŁOWICE, SĘDZISZÓW, SŁOMNIKI i KRAKÓW, która oferuje wysoko wyspecjalizowane usługi monitorowania obiektów z wykorzystanie patroli interwencyjnych. Patrole interwencyjne są w gotowości- 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu. Są zawsze blisko Ciebie, by zapewnić szybką i skuteczną reakcję w przypadku nagłych sytuacji w Twoim obiekcie.

 W skład naszych patroli interwencyjnych wchodzą, tylko doświadczeni pracownicy posiadający odpowiedni wpis na listę pracowników ochrony prowadzoną przez Komendę Wojewódzką Policji. 

W trosce o jakość usług, na stanowisko pracownika patrolu interwencyjnego, nie zatrudniamy emerytów, rencistów, inwalidów, oraz osób powyżej 50-tego roku życia!

Doświadczona kadra

Pracownicy patroli interwencyjnych firmy System Security, są wyszkoleni w rozwiązywaniu konfliktów i potrafią skutecznie interweniować w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwu. 

Dodatkowo każdy pracownik posiada aktualne szkolenia i kursy z zakresu:

– kurs kwalifikowanego pracownika ochrony

– kurs członka służby informatycznej

-wyszkolenie strzeleckie

– pozwolenie na broń osobistą lub obiektową

– przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa informacji w biznesie

– przeszkolenie w postepowaniu w sytuacji zagrożenia typu napad, zagrożenie terrorystyczne

Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim naszym Klientom.

Baza monitorowania 24/7

Posiadamy nowoczesną bazę monitorowania alarmów, która jest wyposażona w zaawansowane technologie i systemy, które umożliwiają nam ścisłe monitorowanie sygnałów alarmowych z różnych obiektów i reagowanie na nie w czasie rzeczywistym.

Stawiamy na technologię

Gdy otrzymujemy sygnał alarmowy z Twojego obiektu, nasz zespół operatorów błyskawicznie podejmuje działania, a równolegle sygnał wysyłany jest też do urządzenia LSA patrolu interwencyjnego, który natychmiast udaje się do Ciebie. Dzięki naszej szybkiej reakcji możemy skutecznie zareagować na wszelkie zagrożenia i incydenty.

Ciągła kontrola

Raporty zdarzeń

Proste odwołanie

Ekspresowa reakcja

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Systemy alarmowe

Kamery

Wideodomofony

Monitoring wizyjny online

Monitoring wizyjny online

Oferujemy zaawansowane rozwiązania w zakresie monitoring wizyjny online, które umożliwiają ciągłe i zdalne obserwowanie Twoich obiektów. Nasza usługa monitoringu wizyjnego online umożliwia dostęp do systemu monitoringu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem internetu, niezależnie od lokalizacji.

Nowoczesny monitoring

Korzystamy z najnowszych technologii dostępnych w monitoringu wizyjnym. Dzięki sprawdzonym systemom do monitoringu wizyjnego online, nasi pracownicy bazy monitorowania są w stanie reagować błyskawicznie na wszelkie nieprawidłowości na terenie powierzonego nam obiektu.

Wykonamy dla Ciebie kompleksowy serwis systemu alarmowego. Nasze usługi serwisowe są skierowane do klientów, którzy posiadają systemy alarmowe i pragną zapewnić ich niezawodność, efektywność i długotrwałe działanie. 

W naszym słowniku nie ma słów „nie da się”, dlatego każdy z naszych serwisantów posiada kurs kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego, oraz wszystkie możliwe certyfikaty.

Zadbaj o prawidłowe działanie systemu alarmowego

Nasze usługi serwisu systemów alarmowych są zaprojektowane tak, aby zapewnić klientom spokój i pewność, że ich urządzenia alarmowe działają nieprzerwanie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, z zakresu wiedzy technicznej i profesjonalnemu podejściu, możesz mieć pewność, że Twój system alarmowy jest w najlepszych rękach i posłuży Ci przez długie lata.

Wymiana baterii

Wymiana czujek

Aktualizacja systemu

Naprawa centrali

Szybkie terminy realizacji

Współpracujemy z klientami na różnych etapach, począwszy od bezpłatnych konsultacji i projektowania, aż po instalację i konserwację wszelakich systemów alarmowych. Nasza ekipa ekspertów gwarantuje profesjonalne doradztwo, dostosowane rozwiązania i niezawodne wsparcie techniczne oraz szybkie terminy realizacji.

Dbając o jakość powierzonych nam przez Klienta zadań instalatorskich, nie korzystamy z usług podwykonawców!

Sprawdzony monitoring alarmów

Dzięki wypracowanym przez lata procedurom, zapewnimy Ci najwyższą jakość usług monitoringu Twojego obiektu. 

Po wdrążeniu nowoczesnych technologii, teraz jeszcze szybciej reagujemy na sygnały alarmowe z Twojego domu lub firmy.

Własny dział techniczny

Nasz własny dział techniczny to zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy chcąc zapewnić Ci najlepsze rozwiązania, posiada głęboką wiedzę techniczną i doświadczenie w obszarze systemów alarmowych. Zajmujemy się instalacją, konfiguracją i konserwacją systemów alarmowych, zapewniając naszym klientom najwyższą jakość usług i niezawodne wsparcie techniczne. 

Chcąc zapewnić naszym Klientom wysoką jakość usług, nie zlecamy prac podwykonawcom.

Zaufaj sprawdzonej ochronie

Jesteśmy na rynku ochrony od 2006 roku, od tego czasu zareagowaliśmy na ponad 15 tysięcy sygnałów alarmowych. Wypracowane przez lata procedury, oraz doświadczenie zapewniają Tobie ochronę w najwyższym standardzie.

Działając zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najszybszy możliwy czas reakcji na otrzymany sygnał alarmowy, bądź podejrzaną sytuację podczas kontroli obiektu za pomocą monitoringu wizyjnego online.

Skontaktuj się znami

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zabezpieczymy Twoje mienie we właściwy sposób.