Przejdź do treści

System Security

ZAUFANA AGENCJA OCHRONY

SYSTEM ALARMOWY jest dla Ciebie jeśli...

…zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego domu, lub firmy i chcesz być spokojny

…często wyjeżdżasz do pracy lub w podróż i pozostawiasz dom lub firmę bez opieki

…chcesz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa w domu, lub w firmie

System alarmowy dla domu

Jesteśmy lokalną firmą ochroniarską specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych systemów alarmowych dla domów. Nasze urządzenia mogą być w Twoich rękach, skutecznym narzędziem do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony Twojego domu oraz bliskich.

W razie wykrycia nieprawidłowości przez system alarmowy, zareagujemy natychmiast, wysyłając wyszkolony patrol interwencyjny w celu sprawdzenia sytuacji i podjęcia odpowiednich działań, o których będziesz informowany na bieżąco. Dzięki usługom które oferujemy, możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twój dom jest pod stałą opieką naszej firmy. Zapewniamy nie tylko profesjonalne instalacje systemów alarmowych, ale także  darmowe doradztwo i wsparcie techniczne. 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać naszą ofertę i zabezpieczyć swój dom, za pomocą solidnego i łatwego w obsłudze systemu alarmowego.

Dodatkowe zniżki na ubezpieczenie

Posiadanie systemu alarmowego, skutkuje znacznym obniżeniem kosztów ubezpieczenia. Praktycznie, wszystkie firmy ubezpieczeniowe oferuje rabaty dla osób posiadających aktywny i dobrze zamontowany system alarmowy.

System alarmowy dla firmy

Z racji specjalizacji, oferujemy też kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów alarmowych, także dla Twojej firmy. Jako doświadczony dostawca usług ochrony, wiemy, jak istotne jest zapewnienie bezpieczeństwa Twojemu przedsiębiorstwu. 

Każdy, kto korzystał z naszych usług wie, że nasze systemy alarmowe są specjalnie zaprojektowane tak, aby chronić Ciebie i Twoją firmę przed wszelakimi zagrożeniami.

Nasz Klient musi być pewny, że zawsze może liczyć na naszą pomoc!

Dodatkowa ochrona

Systemy alarmowe które oferujemy, są wyposażone w najnowocześniejsze czujniki, detektory ruchu oraz inne urządzenia detekcyjne, które nieustannie monitorują Twoje pomieszczenia. W momencie wykrycia nieprawidłowości, Twój alarm natychmiastowo się aktywuje, a nasi wyszkoleni operatorzy zareagują natychmiast,  podejmując odpowiednie działania.

Ponadto, system alarmowy może być zintegrowany z innymi systemami bezpieczeństwa, takimi jak monitoring wideo, systemy kontroli dostępu czy systemy przeciwpożarowe, co jeszcze bardziej podnosi poziom ochrony Twojej firmy.

Zdalne sterowanie

Pożar

Włamanie

Zalanie

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Monitoring alarmów

Kamery

Wideodomofony

Monitoring wizyjny online

System alarmowy dla sklepu

Specjalizujemy się też w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów alarmowych dla sklepów. Nasze zaawansowane systemy alarmowe są zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo Twojego sklepu i chronić go przed wszelkimi zagrożeniami typu niedozwolone rozbrojenie obiektu w wyznaczonych przez Ciebie godzinach.

Każdy proponowany klientowi system alarmowy, jest oparty na najnowocześniejszej technologii i oferuje szeroki zakres funkcji, które pomogą Ci utrzymać spokój i zapewnić ochronę Twojego sklepu. 

Nie jesteśmy gołosłowni i na każdy zamontowany przez nas system alarmowy, masz 5 lat gwarancji, bez dodatkowej dopłaty!

Skuteczne zabezpieczenie sklepu

Sklepy są częstym celem włamywaczy, z racji sporej ilości towaru znajdującego się w przestrzeni sklepu. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom możesz spać spokojnie, nie martwiąc się o towar. Dodatkowa możliwość integracji z naszą bazą monitorowania gwarantuje dostęp do sklepu tylko przez osoby uprawnione.

Zabezpieczenie budowy

Wykonamy dla Ciebie kompleksowe zabezpieczenie budowy. Nasze profesjonalne usługi ochrony  pomagają chronić Twoje inwestycje przed kradzieżami, aktami wandalizmu i innymi zagrożeniami.

W ofercie mamy profesjonalne bariery podczerwieni które nie pozwolą nikomu wtargnąć na Twój obiekt, nie będąc zauważonym.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki – Monitoring wizyjny, gdzie specjalnie dla Ciebie, opisaliśmy nasz pomysł na zabezpieczenie budowy, składu, lub innych obiektów.

Pewne zabezpieczenie inwestycji

Usługi zabezpieczenia budowy muszą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i charakteru Twojej inwestycji. Dzięki naszej profesjonalnej ochronie możesz mieć pewność, że Twoja budowa będzie bezpieczna i chroniona przez cały czas. W ramach zabezpieczenia budowy możemy zaoferować dodatkowe podjazdy grup interwencyjnych w godzinach nocnych oraz dodatkową kontrolę stanu ogrodzenia.

Kontrola dostępu

Monitoring wizyjny

System alarmowy

Ochrona fizyczna

Szybkie terminy realizacji

Współpracujemy z klientami na różnych etapach, począwszy od darmowej konsultacji i projektowania, aż po instalację i konserwację systemów alarmowych. Odpowiedzialna ekipa serwisantów, zagwarantuje Ci profesjonalne i darmowe doradztwo, oraz dostarczy rozwiązania i niezawodne wsparcie techniczne oraz szybkie terminy realizacji.

Zabezpiecz swój dom / firmę

Dzięki certyfikowanym systemom alarmowym, możesz mieć pewność, że Twój dom lub firma ma właściwe i nowoczesne zabezpieczenia.

Własny dział techniczny

Dział techniczny firmy System Security, to zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy często biorą udział w szkoleniach, by posiadać głęboką wiedzę techniczną i doświadczenie w obszarze systemów alarmowych. Zajmują się instalacją, konfiguracją i konserwacją naszych systemów, zapewniając naszym klientom najwyższą jakość usług i niezawodne wsparcie techniczne. W trosce o jakość zleconych nam usług, nie korzystamy z usług podwykonawców.

Sprawdzone systemy alarmowe

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej instalacji sprawdzonych systemów alarmowych. Nasz doświadczony zespół techniczny posiada nie tylko głęboką wiedzę w dziedzinie systemów alarmowych, ale także szerokie doświadczenie w instalacjach w różnego rodzaju obiektach.

Działając zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom solidne i niezawodne rozwiązania, które spełniają ich indywidualne potrzeby i zapewniają ochronę ich mienia. Sprawdzona instalacja alarmowa to podstawa w zapewnieniu bezpieczeństwa. Na każdy system alarmowy dajemy 5 lat gwarancji.

Skontaktuj się znami

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zabezpieczymy Twoje mienie we właściwy sposób.